|
מצא סוכן KW מקומי
הסוכן שלך
Courtesy of: Compass New Jersey, LLC
רישום נמכר על ידי: Keller Williams City Views Realty
שירותי תיווך מקומיים מסופקים על ידי: Keller Williams Realty City Life JC
סקירה כללית
מה זה יעלה
שְׁכוּנָה
בתים דומים
כתובת לא ידועה
2 מיטות
3 אמבטיות

כתובת לא ידועה

הערכת מחיר סופקה על ידי Keller Williams Realty, LLC.
2 מיטות
3 אמבטיות
נמכר
נמכר
בית פתוח:
ראה עוד לוחות זמנים של בית פתוח

תיאור הנכס

Largest 2-bedroom at the Colony with views and terraces to the East and West, providing Hudson River/NYC views and Mountain views! Renovated kitchen with granite counters. Large living room/dining room. Master suite has large, renovated master bath and 2 walk-in closets. Second bedroom is also en-suite with built-ins, 2 walk-in closets. Powder room in entry foyer. Large hall closet. New windows throughout. New electric panel. Washer/dryer included. Luxury building has 24-hour doorman, valet parking, dry cleaning valet, on-site management, indoor pool and hot tub, outdoor pool, health club, community room, theatre, basketball courts, play ground. Close to houses of worship, shopping, restaurants, schools, parks. Maintenance of $2209.60 includes taxes, U/L mortgage, heat, hot water, all amenities, cable package. Parking is $110/month and assessment is $181.50 for a total of $2501.10. Minimum income needs to be $121k to qualify.
סקירה כללית
סוג נכס
Co-op
ימים באתר
1,718 ימים

מניות
נתונים מסופקים על ידי Keller Williams Realty, Inc.
בתים פתוחים בקרוב
כרגע לא מתוכננים בתים פתוחים לנכס זה. אל תדאג - אתה תמיד יכול לקבוע סיור, או לקבל עזרה נוספת מהסוכן שלך.

$
מחיר הרכישה שונה למשהו אחר מהמחיר הרשום כרגע.
דירוג אשראי
הערכת מחיר סופקה על ידי Keller Williams Realty, LLC. מחשבון זה הוא רק הערכה. צרו קשר עם קלר וויליאמס לקבלת הערכה מלאה ומדויקת.

לַחקוֹר County Park

לך לשכונה

תמונת מצב של שוק

סטטיסטיקות סיכום שוק מסופקות על ידי Keller Williams Realty, LLC.

בתי ספר בקרבת מקום

כתב ויתור: מידע זה מסופק על ידי Precisely ונתון לשינויים. אנא בדוק את מחוז בית הספר הרלוונטי.

תחבורה ונסיעה

זמני נסיעה משוערים מ- County Park
תלוי ברכב ניתן להליכה מאוד נוח להליכה
התחבר לסוכן המתאים לך
התחבר לסוכן המתאים לך

מאפיינים דומים

נכסים עם תכונות, תכונות ומחיר דומים לרישום הנוכחי הזה

נכסים מומלצים

נמכר
חָדָשׁ - 47,107 שעות
בית פתוח
בקרוב
3 בד
3 בא
1600 Avenue #12G, Fort Lee, NJ 07024
Courtesy of Prominent Properties Sotheby's International Realty-Alpine
נמכר
חָדָשׁ - 46,119 שעות
בית פתוח
בקרוב
2 בד
3 בא
1530 Avenue #19B, Fort Lee, NJ 07024
Courtesy of Prominent Properties Sotheby's International Realty-Englewood Cliffs